Αγώνας Αποτέλεσμα
19 Μαΐου 2018 17:00 N/A
Λιθότοπος (3) Π.Σ. Σέρρες

4 - 2

19 Μαΐου 2018 17:00 N/A
Σιδηρόκαστρο (5) Νέος Σκοπός

3 - 1

20 Μαΐου 2018 17:00 N/A
Χρυσό (1) Πανσουλιακός

2 - 2



Αγώνας Αποτέλεσμα
12 Μαΐου 2018 17:00 N/A
Ροδόπολη (5) Λευκώνας (12)

6 - 1

12 Μαΐου 2018 17:00 N/A
Α.Ε. Νιγρίτας (10) Χείμαρος (14)

2 - 0

12 Μαΐου 2018 17:00 N/A
Ψωμοτόπι (8) Αναγέννηση

3 - 0

Παραίτηση



Αγώνας Αποτέλεσμα
17 Νοεμβρίου 2018 15:00 N/A
Χείμαρος Λευκώνας

-:-

17 Νοεμβρίου 2018 15:00 N/A
Νεοχώρι Σκοτούσα

-:-

17 Νοεμβρίου 2018 15:00 N/A
Σέρρες 1800 Πανσουλιακός

-:-

18 Νοεμβρίου 2018 15:00 N/A
Άνω Μητρούση Κάτω Καμήλα

-:-

18 Νοεμβρίου 2018 15:00 N/A
Χρυσό Νέος Σκοπός

-:-

18 Νοεμβρίου 2018 15:00 N/A
Προβατάς Λιθότοπος

-:-



Αγώνας Αποτέλεσμα
17 Νοεμβρίου 2018 15:00 N/A
Ροδόπολη Καπνόφυτο

-:-

17 Νοεμβρίου 2018 15:00 N/A
Νέο Πετρίτσι (-2) Ανω Πορόϊα

-:-

17 Νοεμβρίου 2018 15:00 N/A
Αμμουδιά Χριστός

-:-

18 Νοεμβρίου 2018 15:00 N/A
Ποντισμένο Καρπερή

-:-

18 Νοεμβρίου 2018 15:00 N/A
Κερκίνη Μεγαλοχώρι

-:-


Αγώνας Αποτέλεσμα
17 Νοεμβρίου 2018 15:00 N/A
Ροδολίβος Πήγασος

-:-

17 Νοεμβρίου 2018 15:00 N/A
Μεσσολακιά Βαλτοτόπι

-:-

18 Νοεμβρίου 2018 15:00 N/A
Αγιο Πνεύμα Παλαιοκώμη

-:-

18 Νοεμβρίου 2018 15:00 N/A
Κορμίστα (-2) Πρώτη

-:-

18 Νοεμβρίου 2018 15:00 N/A
Νέα Ζίχνη ΠΣ Σέρρες

-:-


Αγώνας Αποτέλεσμα
17 Νοεμβρίου 2018 15:00 N/A
ΠΟΣ 2000 Μοναστηράκι

-:-

17 Νοεμβρίου 2018 15:00 N/A
Χαροπό Νέα Τυρολόη

-:-

18 Νοεμβρίου 2018 15:00 N/A
Δασοχώρι Πλατανάκια

-:-

18 Νοεμβρίου 2018 15:00 N/A
Βυρώνεια Ιωνικός Σερρών

-:-


Αγώνας Αποτέλεσμα
17 Νοεμβρίου 2018 15:00 N/A
Ψυχικό Πεθελινός

-:-

18 Νοεμβρίου 2018 15:00 N/A
Επτάμυλοι Μαυροθάλασσα

-:-

18 Νοεμβρίου 2018 15:00 N/A
Εμμ.Παπάς Βισαλτιακός

-:-

18 Νοεμβρίου 2018 15:00 N/A
Δραβίσκος Πεπονιά

-:-

Αγώνας Αποτέλεσμα
4 Μαρτίου 2018 16:00 N/A
Σιδηρόκαστρο (5) Λιθότοπος (3)

5 - 0

4 Μαρτίου 2018 16:00 N/A
Πανσουλιακός Π.Σ. Σέρρες

0 - 1

4 Μαρτίου 2018 16:00 N/A
Νέος Σκοπός Χρυσό (1)

1 - 3



Αγώνας Αποτέλεσμα
4 Μαρτίου 2018 16:00 N/A
Α.Ε. Νιγρίτας (10) Ψωμοτόπι (8)

1 - 1

4 Μαρτίου 2018 16:00 N/A
Χείμαρος (14) Ροδόπολη (5)

1 - 2

4 Μαρτίου 2018 16:00 N/A
Λευκώνας (12) Αναγέννηση

3 - 0



Αγώνας Αποτέλεσμα
8 Σεπτεμβρίου 2018 17:00 N/A
Λευκώνας Κάτω Καμήλα

0 - 3

8 Σεπτεμβρίου 2018 17:00 N/A
Σκοτούσα Πανσουλιακός

1 - 0

8 Σεπτεμβρίου 2018 17:00 N/A
Λιθότοπος Σέρρες 1800

0 - 2

9 Σεπτεμβρίου 2018 17:00 N/A
Νέος Σκοπός Χείμαρος

1 - 3

9 Σεπτεμβρίου 2018 17:00 N/A
Προβατάς Άνω Μητρούση

0 - 1

9 Σεπτεμβρίου 2018 17:00 N/A
Χρυσό Νεοχώρι

2 - 0



Αγώνας Αποτέλεσμα
8 Σεπτεμβρίου 2018 17:00 N/A
Νέο Πετρίτσι (-2) Καρπερή

7 - 2

8 Σεπτεμβρίου 2018 17:00 N/A
Αμμουδιά Καπνόφυτο

1 - 0

9 Σεπτεμβρίου 2018 17:00 N/A
Αγκιστρο Ποντισμένο

0 - 1

9 Σεπτεμβρίου 2018 17:00 N/A
Κερκίνη Ανω Πορόϊα

0 - 0

9 Σεπτεμβρίου 2018 17:00 N/A
Μεγαλοχώρι Χριστός

1 - 1


Αγώνας Αποτέλεσμα
8 Σεπτεμβρίου 2018 17:00 N/A
Μεσσολακιά Πήγασος

1 - 4

9 Σεπτεμβρίου 2018 17:00 N/A
Νιγρίτα 2018 Αγιο Πνεύμα

0 - 1

9 Σεπτεμβρίου 2018 17:00 N/A
Κορμίστα (-2) Παλαιοκώμη

0 - 0

9 Σεπτεμβρίου 2018 17:00 N/A
Νέα Ζίχνη Πρώτη

3 - 3

9 Σεπτεμβρίου 2018 17:00 N/A
ΠΣ Σέρρες Βαλτοτόπι

4 - 0


Αγώνας Αποτέλεσμα
29 Σεπτεμβρίου 2018 17:00 N/A
ΠΟΣ 2000 Βυρώνεια

4 - 0

30 Σεπτεμβρίου 2018 17:00 N/A
Πλατανάκια Χαροπό

2 - 9

30 Σεπτεμβρίου 2018 17:00 N/A
Ηρακλής Ιωνικός Σερρών

4 - 2

27 Οκτωβρίου 2018 16:00 N/A
Νέα Τυρολόη Δασοχώρι

0 - 1


Αγώνας Αποτέλεσμα
30 Σεπτεμβρίου 2018 17:00 N/A
Πεπονιά Επτάμυλοι

1 - 0

30 Σεπτεμβρίου 2018 17:00 N/A
Εμμ.Παπάς Ψυχικό

4 - 0

30 Σεπτεμβρίου 2018 17:00 N/A
Μαυροθάλασσα Δραβίσκος

1 - 3

30 Σεπτεμβρίου 2018 17:00 N/A
Οινούσα Πεθελινός

0 - 0

Βαθμολογίες Ε.Π.Σ. Σερρών

Βαθμολογία Play Off

 

Θέση   Ομάδα Αγ. Ν Ι Η ΓκολΔιαφορά Βαθμοί
1 Σιδηρόκαστρο (5) 10 8 1 1 31 - 10+21 30
2 Χρυσό (1) 10 7 2 1 24 - 10+14 24
3 Π.Σ. Σέρρες 10 3 3 4 14 - 22-8 12
4 Πανσουλιακός 10 2 5 3 15 - 20-5 11
5 Λιθότοπος (3) 10 2 0 8 18 - 32-14 9
6 Νέος Σκοπός 10 1 3 6 14 - 22-8 6

Βαθμολογία Play Out

 

Θέση   Ομάδα Αγ. Ν Ι Η ΓκολΔιαφορά Βαθμοί
1 Λευκώνας (12) 10 6 1 3 28 - 19+9 31
2 Ψωμοτόπι (8) 10 6 2 2 21 - 10+11 28
3 Χείμαρος (14) 10 4 2 4 18 - 15+3 28
4 Ροδόπολη (5) 10 7 0 3 23 - 13+10 26
5 Α.Ε. Νιγρίτας (10) 10 4 1 5 16 - 19-3 23
6 Αναγέννηση 10 0 0 10 0 - 30-30 0

Βαθμολογία Επίλεκτης Κατηγορίας
(Κανονική Περίοδος)

 

Θέση Ομάδα Αγ. Ν Ι Η Βαθμοί
1 Λογότυπο Χρυσό 7 6 1 0 19
2 Λογότυπο Κάτω Καμήλα 7 5 2 0 17
3 Λογότυπο Λιθότοπος 7 3 3 1 12
4 Λογότυπο Σέρρες 1800 7 4 0 3 12
5 Λογότυπο Χείμαρος 7 3 2 2 11
6 Λογότυπο Νεοχώρι 7 3 1 3 10
7 Λογότυπο Άνω Μητρούση 7 2 2 3 8
8 Λογότυπο Νέος Σκοπός 7 2 1 4 7
9 Λογότυπο Σκοτούσα 7 2 1 4 7
10 Λογότυπο Πανσουλιακός 7 1 3 3 6
11 Λογότυπο Λευκώνας 7 2 0 5 6
12 Λογότυπο Προβατάς 7 1 0 6 3

Βαθμολογία Α’ Κατηγορίας 1ος Όμιλος

Θέση   Ομάδα Αγ. Ν Ι Η ΓκολΔιαφορά Βαθμοί
1 Κερκίνη 7 5 2 0 19 - 5+14 17
2 Αμμουδιά 6 4 2 0 22 - 4+18 14
3 Νέο Πετρίτσι (-2) 6 4 2 0 22 - 9+13 12
4 Ανω Πορόϊα 6 3 3 0 11 - 3+8 12
5 Ροδόπολη 6 3 0 3 19 - 6+13 9
6 Μεγαλοχώρι 6 2 3 1 11 - 9+2 9
7 Ποντισμένο 6 2 2 2 8 - 13-5 8
8 Καπνόφυτο 7 2 1 4 12 - 16-4 7
9 Χριστός 7 1 2 4 9 - 16-7 5
10 Αγκιστρο 7 0 1 6 7 - 25-18 1
11 Καρπερή 6 0 0 6 7 - 41-34 0

Βαθμολογία Α’ Κατηγορίας 2ος Όμιλος

Θέση   Ομάδα Αγ. Ν Ι Η ΓκολΔιαφορά Βαθμοί
1 Ροδολίβος 6 6 0 0 18 - 4+14 18
2 Πρώτη 6 4 1 1 17 - 7+10 13
3 ΠΣ Σέρρες 6 4 0 2 20 - 12+8 12
4 Νιγρίτα 2018 7 4 0 3 13 - 7+6 12
5 Πήγασος 7 3 2 2 13 - 10+3 11
6 Νέα Ζίχνη 7 3 2 2 16 - 15+1 11
7 Αγιο Πνεύμα 6 3 1 2 9 - 7+2 10
8 Βαλτοτόπι 7 2 0 5 11 - 16-5 6
9 Μεσσολακιά 6 1 0 5 9 - 21-12 3
10 Κορμίστα (-2) 6 1 1 4 8 - 12-4 2
11 Παλαιοκώμη 6 0 1 5 3 - 26-23 1

Βαθμολογία B’ Κατηγορίας 1ος Όμιλος

Θέση   Ομάδα Αγ. Ν Ι Η ΓκολΔιαφορά Βαθμοί
1 Χαροπό 4 4 0 0 24 - 4+20 12
2 ΠΟΣ 2000 4 3 1 0 12 - 3+9 10
3 Ηρακλής 4 3 0 1 16 - 6+10 9
4 Πλατανάκια 3 1 1 1 6 - 10-4 4
5 Νέα Τυρολόη 4 0 3 1 3 - 4-1 3
6 Ιωνικός Σερρών 3 1 0 2 10 - 12-2 3
7 Δασοχώρι 4 1 0 3 1 - 12-11 3
8 Μοναστηράκι 3 0 1 2 4 - 11-7 1
9 Βυρώνεια 3 0 0 3 0 - 14-14 0

Βαθμολογία B’ Κατηγορίας 2ος Όμιλος

Θέση   Ομάδα Αγ. Ν Ι Η ΓκολΔιαφορά Βαθμοί
1 Πεπονιά 4 4 0 0 9 - 2+7 12
2 Δραβίσκος 4 3 1 0 11 - 3+8 10
3 Εμμ.Παπάς 5 2 1 2 9 - 11-2 7
4 Επτάμυλοι 4 1 2 1 5 - 50 5
5 Πεθελινός 3 1 1 1 5 - 2+3 4
6 Οινούσα 4 1 1 2 7 - 6+1 4
7 Βισαλτιακός 3 0 1 2 2 - 7-5 1
8 Μαυροθάλασσα 3 0 1 2 1 - 6-5 1
9 Ψυχικό 2 0 0 2 1 - 8-7 0

Share This
P