Οι αγώνες θα παραμένουν στην σελίδα ¨ΑΡΧΕΙΟ¨ μέχρι τους επόμενους αγώνες όπου και θα ανανεώνονται !!!

Αρχείο
Γ' Εθνική, 11η Αγωνιστική, 09/12/2018 15:00 Τελικό
Σιδηρόκαστρο
0
Πανσερραϊκός
4
Γ' Εθνική, 11η Αγωνιστική, 09/12/2018 15:00 Τελικό
Παραλίμνιο
3
Ορφέας Ξάνθης
1
Επίλεκτη, Γήπεδο Νέου Σκοπού, 09/12/2018 15:00 Τελικό
Νέος Σκοπός
2
Κάτω Καμήλα
2
Επίλεκτη, Γήπεδο Προβατά, 09/12/2018 15:00 Τελικό
Προβατάς
1
Χείμαρος
1
Επίλεκτη, Γήπεδο Χρυσού, 09/12/2018 15:00 Τελικό
Χρυσό
1
Σέρρες 1800
0
Επίλεκτη, Γήπεδο Άνω Μητρούση, 09/12/2018 15:00 Τελικό
Άνω Μητρούση
1
Νεοχώρι
3
Α' Κατ. 1ος Όμιλος, 14η Αγωνιστική, 09/12/2018 15:00 Τελικό
Ποντισμένο
0
Κερκίνη
1
Α' Κατ. 1ος Όμιλος, 14η Αγωνιστική, 09/12/2018 15:00 Τελικό
Καρπερή
0
Χριστός
0
Α' Κατ. 2ος Όμιλος, 14η Αγωνιστική, 09/12/2018 15:00 Τελικό
Κορμίστα
2
Νιγρίτα
3
Α' Κατ. 2ος Όμιλος, 14η Αγωνιστική, 09/12/2018 15:00 Τελικό
Άγιο Πνεύμα
4
Νέα Ζίχνη
0
Β' Κατ. 1ος Όμιλος, 10η Αγωνιστική, 09/12/2018 15:00 Τελικό
Δασοχώρι
2
Νέα Τυρολόη
1
Β' Κατ. 1ος Όμιλος, 10η Αγωνιστική, 09/12/2018 15:00 Τελικό
Βυρώνεια
0
ΠΟΣ 2000
6
Β' Κατ. 2ος Όμιλος, 10η Αγωνιστική, 09/12/2018 15:00 Τελικό
Επτάμυλοι
2
Σκούταρι-Πεπονιά
1
Β' Κατ. 2ος Όμιλος, 10η Αγωνιστική, 09/12/2018 15:00 Τελικό
Πεθελινό
1
Οινούσα
4
Επίλεκτη, Γήπεδο Λευκώνα, 08/12/2018 15:00 Τελικό
Λευκώνας
0
Σκοτούσα
2
Επίλεκτη, Γήπεδο Λιθοτόπου, 08/12/2018 15:00 Τελικό
Λιθότοπος
3
Πανσουλιακός
0
Α' Κατ. 1ος Όμιλος, 14η Αγωνιστική, 08/12/2018 15:00 Τελικό
Νέο Πετρίτσι
6
Άγκιστρο
1
Α' Κατ. 1ος Όμιλος, 14η Αγωνιστική, 08/12/2018 15:00 Τελικό
Ροδόπολη
1
Αμμουδιά
4
Α' Κατ. 1ος Όμιλος, 14η Αγωνιστική, 08/12/2018 15:00 Τελικό
Καπνόφυτο
0
Άνω Πορόϊα
3
Α' Κατ. 2ος Όμιλος, 14η Αγωνιστική, 08/12/2018 15:00 Τελικό
Ροδολίβος
4
Μεσολακκιά
0
Α' Κατ. 2ος Όμιλος, 14η Αγωνιστική, 08/12/2018 15:00 Τελικό
Παλαιοκώμη
0
Βαλτοτόπι
1
Α' Κατ. 2ος Όμιλος, 14η Αγωνιστική, 08/12/2018 15:00 Τελικό
Πήγασος
0
Πρώτη
1
Β' Κατ. 1ος Όμιλος, 10η Αγωνιστική, 08/12/2018 15:00 Τελικό
Χαροπό
3
Πλατανάκια
1
Β' Κατ. 1ος Όμιλος, 10η Αγωνιστική, 08/12/2018 15:00 Τελικό
Ιωνικός
2
Ηρακλής
5
Β' Κατ. 2ος Όμιλος, 10η Αγωνιστική, 08/12/2018 15:00 Τελικό
Ψυχικό
1
Εμμ.Παπάς
2

Kirkas Web Tv

Share This
P