Αγωνιστική 13
9 Δεκ 2018 - 15:00 Γήπεδο Νέου Σκοπού
9 Δεκ 2018 - 15:00 Γήπεδο Προβατά
9 Δεκ 2018 - 15:00 Γήπεδο Χρυσού
9 Δεκ 2018 - 15:00 Γήπεδο Άνω Μητρουσίου
8 Δεκ 2018 - 15:00 Γήπεδο Λευκώνα
8 Δεκ 2018 - 15:00 Γήπεδο Λιθοτόπου
Αγωνιστική 9
5 Δεκ 2018 - 15:00 Γήπεδο Νέου Σκοπού
Αγωνιστική 12
2 Δεκ 2018 - 15:00 Γήπεδο Κάτω Καμήλας
2 Δεκ 2018 - 15:00 Γήπεδο Πανσουλιακού
2 Δεκ 2018 - 15:00 Γήπεδο Άνω Μητρουσίου
1 Δεκ 2018 - 15:00 Γήπεδο Χειμάρρου
1 Δεκ 2018 - 15:00 Γήπεδο Νεοχωρίου
1 Δεκ 2018 - 15:00 Γήπεδο Σέρρες 1800
Αγωνιστική 11
25 Νοέ 2018 - 15:00 Γήπεδο Σκοτούσας
25 Νοέ 2018 - 15:00 Γήπεδο Πανσουλιακού
25 Νοέ 2018 - 15:00 Γήπεδο Κάτω Καμήλας
25 Νοέ 2018 - 15:00 Γήπεδο Νέου Σκοπού
25 Νοέ 2018 - 15:00 Γήπεδο Προβατά
24 Νοέ 2018 - 15:00 Γήπεδο Λιθοτόπου
Αγωνιστική 10
18 Νοέ 2018 - 15:00 Γήπεδο Άνω Μητρουσίου
18 Νοέ 2018 - 15:00 Γήπεδο Χρυσού
18 Νοέ 2018 - 15:00 Γήπεδο Προβατά
17 Νοέ 2018 - 15:00 Γήπεδο Χειμάρρου
17 Νοέ 2018 - 15:00 Γήπεδο Νεοχωρίου
17 Νοέ 2018 - 15:00 Γήπεδο Σέρρες 1800
Αγωνιστική 9
11 Νοέ 2018 - 15:00 Γήπεδο Πανσουλιακού
11 Νοέ 2018 - 15:00 Γήπεδο Κάτω Καμήλας
10 Νοέ 2018 - 15:00 Γήπεδο Λευκώνα
10 Νοέ 2018 - 15:00 Γήπεδο Χειμάρρου
10 Νοέ 2018 - 15:00 Γήπεδο Σκοτούσας
Αγωνιστική 8
4 Νοέ 2018 - 15:00 Γήπεδο Άνω Μητρουσίου
4 Νοέ 2018 - 15:00 Γήπεδο Προβατά
4 Νοέ 2018 - 15:00 Γήπεδο Νέου Σκοπού
4 Νοέ 2018 - 15:00 Γήπεδο Λιθοτόπου
3 Νοέ 2018 - 15:00 Γήπεδο Νεοχωρίου
3 Νοέ 2018 - 15:00 Γήπεδο Χρυσού
Αγωνιστική 7
21 Οκτ 2018 - 16:00 Γήπεδο Άνω Μητρουσίου
21 Οκτ 2018 - 16:00 Γήπεδο Σέρρες 1800
21 Οκτ 2018 - 16:00 Γήπεδο Πανσουλιακού
21 Οκτ 2018 - 16:00 Γήπεδο Κάτω Καμήλας
20 Οκτ 2018 - 16:00 Γήπεδο Λευκώνα
20 Οκτ 2018 - 16:00 Γήπεδο Χειμάρρου
Αγωνιστική 6
14 Οκτ 2018 - 16:00 Γήπεδο Χρυσού
14 Οκτ 2018 - 16:00 Γήπεδο Προβατά
14 Οκτ 2018 - 16:00 Γήπεδο Νέου Σκοπού
14 Οκτ 2018 - 16:00 Γήπεδο Κάτω Καμήλας
13 Οκτ 2018 - 16:00 Γήπεδο Λιθοτόπου
13 Οκτ 2018 - 16:00 Γήπεδο Σκοτούσας
Αγωνιστική 5
7 Οκτ 2018 - 16:00 Γήπεδο Χρυσού
7 Οκτ 2018 - 16:00 Γήπεδο Άνω Μητρουσίου
7 Οκτ 2018 - 16:00 Γήπεδο Σέρρες 1800
6 Οκτ 2018 - 16:00 Γήπεδο Λευκώνα
6 Οκτ 2018 - 16:00 Γήπεδο Νεοχωρίου
6 Οκτ 2018 - 16:00 Γήπεδο Χειμάρρου
Αγωνιστική 4
30 Σεπ 2018 - 17:00 Γήπεδο Νέου Σκοπού
30 Σεπ 2018 - 17:00 Γήπεδο Κάτω Καμήλας
30 Σεπ 2018 - 17:00 Γήπεδο Πανσουλιακού
30 Σεπ 2018 - 17:00 Γήπεδο Σέρρες 1800
29 Σεπ 2018 - 17:00 Γήπεδο Λιθοτόπου
29 Σεπ 2018 - 17:00 Γήπεδο Σκοτούσας
Αγωνιστική 3
23 Σεπ 2018 - 17:00 Γήπεδο Προβατά
23 Σεπ 2018 - 17:00 Γήπεδο Χρυσού
23 Σεπ 2018 - 17:00 Γήπεδο Άνω Μητρουσίου
22 Σεπ 2018 - 17:00 Γήπεδο Λευκώνα
22 Σεπ 2018 - 17:00 Γήπεδο Λιθοτόπου
22 Σεπ 2018 - 17:00 Γήπεδο Νεοχωρίου
Αγωνιστική 2
16 Σεπ 2018 - 17:00 Γήπεδο Κάτω Καμήλας
16 Σεπ 2018 - 17:00 Γήπεδο Πανσουλιακού
16 Σεπ 2018 - 17:00 Γήπεδο Σέρρες 1800
15 Σεπ 2018 - 17:00 Γήπεδο Σκοτούσας
15 Σεπ 2018 - 17:00 Γήπεδο Χειμάρρου
15 Σεπ 2018 - 17:00 Γήπεδο Νεοχωρίου
Αγωνιστική 1
9 Σεπ 2018 - 17:00 Γήπεδο Νέου Σκοπού
9 Σεπ 2018 - 17:00 Γήπεδο Προβατά
9 Σεπ 2018 - 17:00 Γήπεδο Χρυσού
8 Σεπ 2018 - 17:00 Γήπεδο Λευκώνα
8 Σεπ 2018 - 17:00 Γήπεδο Σκοτούσας
8 Σεπ 2018 - 17:00 Γήπεδο Λιθοτόπου

Αγωνιστική 14
15 Δεκ 2018 - 15:00 Γήπεδο Σκοτούσας
15 Δεκ 2018 - 15:00 Γήπεδο Χειμάρρου
15 Δεκ 2018 - 15:00 Γήπεδο Σέρρες 1800
16 Δεκ 2018 - 15:00 Γήπεδο Νέου Σκοπού
16 Δεκ 2018 - 15:00 Γήπεδο Κάτω Καμήλας
16 Δεκ 2018 - 15:00 Γήπεδο Πανσουλιακού

#
Σύλλογος
Αγ
Ν
Ι
Η
Γκ.Υπ.
Γκ.Κ.
Δ.Τ
Βαθμοί
1
Ν
Ν
Ν
Η
Ν
13
10
1
2
25
12
13
31
2
Η
Ν
Ν
Ν
Ι
13
8
4
1
26
13
13
28
3
Ν
Ν
Η
Ν
Ι
13
7
3
3
24
18
6
24
4
Ν
Ι
Ν
Η
Ν
13
6
5
2
27
13
14
23
5
Η
Ν
Ν
Η
Η
13
7
0
6
19
17
2
21
6
Ι
Η
Ι
Ν
Ν
13
5
3
5
21
21
0
18
7
Ι
Ν
Η
Ι
Ν
13
4
4
5
14
14
0
16
8
Η
Ν
Η
Ν
Ι
13
4
3
6
14
13
1
15
9
Η
Η
Η
Ι
Η
13
3
3
7
14
26
-12
12
10
Ι
Η
Ν
Ι
Η
13
2
5
6
9
16
-7
11
11
Ι
Η
Η
Ι
Ι
13
2
3
8
15
27
-12
9
12
Ν
Η
Η
Η
Η
13
3
0
10
7
25
-18
9

 


Σκόρερς Επίλεκτης Κατηγορίας (13η Αγωνιστική)
Α/ΑΟνοματεπώνυμοΟμάδαΤέρματα13η Αγ. 
1Λεκάκης Γ.Χείμαρος9
2Σιψής Κ.Νεοχώρι82
3Κλάϊντι ΛαπούσιΧρυσό6
4Ζυγκερίδης Χρ.Λιθότοπος62
5Σένια ΡόλαντΝεοχώρι61
6ΚουταντώνηςΝέος Σκοπός61
7Ζυγκερίδης Γ.Λιθότοπος5
8Ουζουνίδης Μιχ.Κ.Καμήλα5
9Βασιλειάδης Κυρ.Χείμαρος5
10Μπογιατζής Κυρ.Σέρρες 18004
11Γαβριηλίδης Παν.Λευκώνας4
12Μάλαμας Φ.Σκοτούσσα4
13Μούστα Αουρ.Προβατάς4
14ΚολοκοτρώνηςΚ.Καμήλα4
15Μουτίδης Αλ.Λιθότοπος4
16Ζώβληκας Κυρ.Χρυσό4
17ΑγγελακάςΣέρρες 18004
18ΆγγοςΧρυσό4
19Στεφανίδης Δημ.Κ.Καμήλα4
20ΣαββίδηςΛιθότοπος41
21ΚλείτσαςΆνω Μητρούση3
22Καλαϊτζίδης Ιωαν.Χείμαρος3
23Δίγγας Κ.Χρυσό3
24ΚουκούτσηςΣέρρες 18003
25ΒεζυρόπουλοςΣκοτούσσα31
26Χουρουζίδης Θ.Προβατάς31
27ΜπελίτοςΆνω Μητρούση31
28Μήλιος Τ.Σκοτούσσα2
29Κωνσταντίνου Στ.Χείμαρος2
30ΚτίστουΠανσουλιακός2
31Γεωργιάδης Σαβ.Κ.Καμήλα2
32Γιανναράκης Ραφ.Άνω Μητρούση2
33Βασιλειάδης Ευστ.Χείμαρος2
34Ζέττας Δημ.Σέρρες 18002
35Αναγνωστίδης Νικ.Σέρρες 18002
36ΧαριζάνηςΆνω Μητρούση2
37ΜουσικάκηςΚ.Καμήλα2
38ΧατζηπαυλίδηςΠανσουλιακός2
39Σπαχής Ιωαν.Σκοτούσσα2
40ΠέππαςΝέος Σκοπός2
41ΒασιλειάδηςΠανσουλιακός2
42Γκόγκας Αθ.Λιθότοπος2
43ΦύλλιαςΝεοχώρι2
44ΧατζηανδρέουΣκοτούσσα21
45Φάκης Ιωάν.Χρυσό21
46Κοσμόπουλος Κων.Χείμαρος21
47Ζαχαριάς Νικ.Κ.Καμήλα21
48Κωνσταντίνου Φ.Κ.Καμήλα21
49Γαργαβάνης Γ.Προβατάς1
50Παρασκευάς Δημ.Άνω Μητρούση1

Share This
P